Kategorisi | Haberler

GETOB Yönetimi Basınla Buluştu.

30 Eylül 2012 tarihinde yapılan Olağan Genel Kurul toplantısında yönetime seçilen GETOB’un çiçeği burnunda Yönetim Kurulu basınla bir araya geldi.

GETOB/MARTAB Toplantı salonunda yapılan Basınla tanışma ve Sohbet toplantısında bölge turizmine ilişkin konuların yanı sıra Ülke Turizmi ile ilgili konular hakkında bilgi alışverişinde de bulunuldu.

Konuşmasına Güzel Marmaris’in değerli basın mensupları hepiniz hoş geldiniz diyerek başlayan GETOB Başkanı Bülent BÜLBÜLOĞLU, Eşsiz güzelliklere sahip Marmaris’in Turizm’de hak ettiği seviyeye ulaşması için çaba sarf göstereceğiz. Bu çalışmalara ilgili kurum ve kuruluşlarının desteğinin sağlanmasında ve çalışmaların kamuoyuyla paylaşılmasında köprü görevi gören değerli Basınımızın bizlere yardımcı olacaklarından eminim dedi.

Açılış konuşmasının ardından Yönetim Kurulu üyelerine tek tek söz vererek kendilerini basına tanıtmasını isteyen Başkan BÜLBÜLOĞLU, tanıtım seremonisinin ardından toplantıya katılan basın mensuplarının çeşitli konulardaki sorularını cevaplandırdı.

HERŞEY DAHİL TALEP SONUCU OLUŞTU.

Basın mensuplarının “Bölgede her şey dahil sistem devam edecek mi” sorusunu, Herşey Dâhil Sistem talep sonucu oluşmuştur. Aslında konaklama sektörü olarak bizler de bu sistemden memnun değiliz, bu talep devam ettiği sürece de herşey dahil sistem devam edecektir.  Arz/Talep dengesini sağlayamazsanız misafirlerinizi başka destinasyonlara kaptırırsınız diye cevaplandıran BÜLBÜLOĞLU, burada önemli olan her şey dahil sistemin iyi kurgulanmasıdır. Sunulan hizmetin kalitesini bozmadan satışın iyi dengelenmesidir dedi.

VATANDAŞLARIMIZ ERKEN REZERVASYONUN AVANTAJINI KAVRADI.

Yerli turistlerimizin de erken rezervasyonun avantajlarından yararlanmaya başladıklarını ifade eden GETOB Başkanı, eskiden aklına estiği anda tatile çıkan vatandaşlarımız, artık erken rezervasyonla ucuza ama kaliteli yerlerde tatil yapmaya çalışmaktadırlar.

Erken Rezervasyonla tatil yapan yerli turistimizle, yabancı turistin aynı fiyatlarla tatil yapabildiğine değinerek, yerliye pahalı turiste ucuz diye bir durum yok, yeter ki tatil kararı erken verilsin dedi. Bakınız; Ruslar da Erken Rezervasyonun önemini kavradılar. Tatillerini önceden planlıyorlar. Erken Rezervasyon sistemi hem tatile çıkacaklar hem de konaklama sektörü için önemli bir avantaj diye konuştu.

KURBAN BAYRAMINDA TESİSLERİMİZ AÇIK.

Başkan BÜLBÜLOĞLU; Kurban Bayramı ile ilgili hazırlıkların ne durumda olduğunu soran gazeteciye verdiği cevapta; bölge genelinde hemen hemen tüm konaklama tesisleri açık ve her türlü tedbirler alınmış durumda. Konaklama tesislerinin yanı sıra Marmaris, yenilenen parklarıyla, meydanlarıyla, sahil şeridiyle, tüm güzelliğiyle ve mevsim itibariyle ılıman iklimiyle misafirlerini ağırlamaya hazırdır. Şu an için bariz bir hareketlenme yok ama bu konuda önümüzdeki hafta içerisinde gözle görünür bir artış olacağını düşünüyorum, tüm vatandaşlarımızı Kurban Bayramı tatillerini Marmaris’te geçirmeye çağırıyorum dedi.  (Cahit SARIBEY)

6 Yanıt - “GETOB Yönetimi Basınla Buluştu.”

 1. ismail dedi ki:

  marmarise yeni yönetim hayırlı olsun

 2. ismail dedi ki:

  yönetimdeki arkadaşlara başarılar

 3. ismail dedi ki:

  marmarisin değerli yerel basını bu yönetimi takip edin iyi işler cıkaracaklar

 4. ismail dedi ki:

  sorunlara parmak basmak ve cözüm için çalışmak bu yönetimde olacağına inanıyorum

 5. doğan dedi ki:

  Marmaris Turizmi için katkı sağlayan herkese teşekkürler

 6. Yalcin dedi ki:

  Calismalarini kamuoyu ile paylasmasi cokguzel. Getob yoneticilerini kutlarim.

Gelen Bağlantılar


Yorum Bırakın

TCMB Döviz Kurları

SATIŞ
ALIŞ
AUD
4.5551
4.5256
CAD
4.9689
4.9466
CHF
7.1107
7.0653
DKK
1.0199
1.0149
EUR
7.5907
7.5770
GBP
8.4276
8.3838
JPY
6.3834
6.3414
KWD
22.2600
21.9730
NOK
0.7032
0.6985
SAR
1.8175
1.8143
SEK
0.7257
0.7183
USD
6.8260
6.8138