Kategorisi | Güncel Yazılar, Haberler

BİLGİLİ PERSONEL GÜVENLİ HAVUZ.

BİLGİLİ PERSONEL GÜVENLİ HAVUZ.

Nitelikli personelle çalışmanın bir ayrıcalık olduğunu vurgulayan GETOB, Mesleki Eğitime aralıksız devam etmenin onurunu yaşıyor.

Karşılıklı imzalanan İşbirliği Protokolüne istinaden, Marmaris Milli Eğitim Müdürlüğü ve Halk Eğitimi Müdürlüğü işbirliğinde açılmış olan ve Türkiye genelinde nadir açıldığı için oldukça ilgi gören HAVUZ SUYU OPERATÖRLÜĞÜ Kursu başarıyla sonuçlandı.

13 Nisan/12 Mayıs Tarihleri arasında yapılan HAVUZ SUYU OPERATÖRLÜĞÜ kursunu başarıyla tamamlayan toplam 20 kursiyerimizin Bakanlıkça Onaylanmış belgeleri hazır.

GETOB olarak Marmaris Milli Eğitim Müdürlüğüne, Marmaris Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğüne, özveriyle çalışan Kurs Öğretmenlerimize teşekkür ediyor, büyük bir ilgiyle dersleri takip eden ve sınavlarda başarı göstererek Türkiye genelinde geçerli olan ve tüm kurumlarca kabul gören Sertifikayı almaya hak kazanan kursiyerlerimiz;

Abdullah POLATDEMİR
Arif Sercan ANKARA
Ebru KORKMAZ
Engin ÇİLOĞLU
Ferdi AVCI
Ferdi AYHAN
Ferhan KANAT
Ferhat Koray KUTLAY
Gençay TURAN
Hasan TAŞAR
Haydar AYDIN
Hüseyin MİLASLIOĞLU
Muammer BELKIRAT
Muhammed Fatih SARIDUMAN
Özcan DEMİR
Saim GÜNYELİ
Sinan ÇOLAK
Soner Tarık BALKA
Şahin TİKVEŞLİ ve
Ziya KIZIL’ı içtenlikle kutluyoruz.

Gelen talepler doğrultusunda Konaklama Sektörü ile ilişkili konularda Mesleki Kurslara açmaya devam edildiğini vurgulayan GETOB yönetimi, açılacak tüm kurslara katılmak isteyenlerin GETOB Ofise (252-412 02 00) veya Marmaris Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğüne başvuruda bulunabileceklerini vurguluyor.

Yorum Bırakın

TCMB Döviz Kurları

Something is wrong